Wielkanocna Kolorowanka dla dzieci

Kolorowanka dla dzieci

Zastanawiasz się jak zająć dziecko w domu? Darmowe kolorowanki do samodzielnego druku to jeden z super pomysłów na tematyczną zabawę. Zbliża się Wielkanoc, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie tematyczną serię. Są to niezwykłe kolorowanki, które możecie wspólnie wykonać ze swoim dzieckiem. Kolorowanki są darmowe i gotowe do samodzielnego druku w domu. 

Dla dziecka i dla Ciebie

Przygotowaliśmy kolorowanki dla dziecka, jak i dla dorosłych, bo przecież chodzi o wspólnie spędzony czas, a przy okazji można poćwiczyć małą motorykę i cierpliwość. Malowanki od Sikersów idealnie nadają się zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Kolorowanie naklejek? Wow! 😍

A co Ty na to, by pokolorować naklejki? W tym celu możesz samodzielnie wydrukować je na papierze samoprzylepnym lub kupić jednego z naszych Stiki Boxów. W każdym Stiki Boxie znajdziesz misję, w której musisz pokolorować arkusz z naklejkami. Jest to świetna zabawa dla dziecka, która nie kończy się na pokolorowaniu. Stiki Box to zabawa, która pochłonie Twoje dziecko na kilka godzin. Możesz wybrać m.in. Stiki Box:Misja Kosmos, Stiki Box: Misja Dookoła Świata , czy Stiki Box: Zawody Świata.

To co kolorujemy i naklejamy?