Darmowa dostawa od 149 zł paczkomatami InPost.

Wielkanocna Kolorowanka dla dzieci

Kolorowanka dla dzieci

Zastanawiasz się jak zająć dziecko w domu? Darmowe kolorowanki do samodzielnego druku to jeden z super pomysłów na tematyczną zabawę. Zbliża się Wielkanoc, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie tematyczną serię. Są to niezwykłe kolorowanki, które możecie wspólnie wykonać ze swoim dzieckiem. Kolorowanki są darmowe i gotowe do samodzielnego druku w domu. 

Dla dziecka i dla Ciebie

Przygotowaliśmy kolorowanki dla dziecka, jak i dla dorosłych, bo przecież chodzi o wspólnie spędzony czas, a przy okazji można poćwiczyć małą motorykę i cierpliwość. Malowanki od Sikersów idealnie nadają się zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Kolorowanie naklejek? Wow! 😍

A co Ty na to, by pokolorować naklejki? W tym celu możesz samodzielnie wydrukować je na papierze samoprzylepnym lub kupić jednego z naszych Stiki Boxów. W każdym Stiki Boxie znajdziesz misję, w której musisz pokolorować arkusz z naklejkami. Jest to świetna zabawa dla dziecka, która nie kończy się na pokolorowaniu. Stiki Box to zabawa, która pochłonie Twoje dziecko na kilka godzin. To co kolorujemy i naklejamy?

Zobacz nasze edukacyjne zestawy naklejkowe

3…2…1… lecimy w kosmos! Zbudujemy rakietę, poznajemy planety i konstelacje, kolorujemy 

i tworzymy swoje kosmiczne stworki, a także urządzamy własną planetę.

Gotowy na dziką przygodę? Odwiedź z nami dżunglę! To tu odwiedzisz etniczną wioskę i stworzysz swoją plemienną maskę, poznasz anakondę oraz jej dzikich przyjaciół.
Pakujemy plecak i walizkę w podróż dookoła świata! To tutaj m.in. poznajemy środki transportu, odkrywamy kontynenty, tworzymy swoje miasto, odkrywamy cały świat.
Strój nurka gotowy? No to nurkujemy. Kogo spotkamy pod wodą? Mnóstwo nowych przyjaciół, to tutaj poznajemy zwierzaki, które mieszkają pod wodą, rośliny, oceany, budujemy swój statek.