Darmowa dostawa od 149 zł paczkomatami InPost.

Stiki Boxy - pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka

Co roku ten sam dylemat - co by tu kupić na prezent z okazji Dnia Dziecka? 

W tym roku nie musisz już szukać. Sprawdź Stiki Boxy, które niedawno pojawiły się na polskim rynku. Są to zestawy pełne naklejek i zadań tematycznych dla dzieci od 3 do 7 lat. To świetny sposób na zabawę z dzieckiem w domu i zaangażowanie go na dłuższą chwilę oraz spędzenie czasu bez użycia telefonu czy ekranu telewizora.

Stiki Boxy co znajdziesz w środku?

Stiki Boxy, to niepozorne pudełka, które kryją w sobie 8 misji tematycznych. Do wykonania każdej misji dziecko wykorzystuje naklejki. Każdy z Boxów posiada kilkadziesiąt naklejek w zależności od tematyki oraz model 3D do złożenia. Obecnie dostępne są cztery tematyki Boxów: 

 

  • Misja: Kosmos – odkrywamy planety, budujemy swoją rakietę i tworzymy własną planetę. 

  • Misja: Dookoła Świata – wyruszamy w podróż dookoła świata, poznajemy zwierzęta, które zamieszkują kontynenty i kolorujemy model 3D wakacyjnego vana.

  • Misja: Zawody Świata – poznajemy najpopularniejsze zawody świata, uczymy się numeru alarmowego, pomagamy rolnikowi na farmie i sadzimy z nim rośliny. 

  • Misja: Podwodna Kraina – nurkujemy i odkrywamy co kryją rzeki, morza i oceany. Poznajemy zamieszkujące je gatunki ryb i roślin.

Każde zadanie bazuje na nieco innym schemacie, aby zapewnić dziecku różnorodność i angażować go na wiele sposobów. W Boxach znajdziemy więc naklejkowe plakaty pełne ciekawostek o otaczającym nas świecie, naukę sylab, kolorowanie, dobieranie kształtów, naklejkowe sudoku, memory i modele 3D do złożenia z pomocą naklejek. 

 

Boxy wspierają rozwój kreatywności i nieszablonowego myślenia, ćwiczą małą motorykę, uczą o otaczającym świecie oraz sprawiają, że dzieciaki same chcą spędzać czas bez tabletu.

 

Co mówią rodzice o Stiki Boxach?

To wspaniały zestaw do wspólnej edukacyjnej, a także kreatywnej zabawy z maluchem. Daje wielką frajdę i małym i dużym. Będzie cudownym i nietuzinkowym prezentem dla dzieci i ich rodziców lubiących niebanalne propozycje zabaw na spędzenie wartościowego czasu ze swoim Okruszkiem. Bardzo polecamy!” – Biblioteka Okruszka.

 

“Materiały są bardzo wysokiej jakości: kartki są sztywne, wydruk doskonały, naklejki się nie drą, a nawet da się je odkleić i przykleić ponownie w przypadku zmiany zdania Podobają mi się miłe drobiazgi jak imienna dedykacja zestawu, dodatkowe naklejki czy podziękowania za zabawę umieszczone na dnie pudełka.” – Moje Dziecko Się Nie Nudzi. 

 

Dla Hani wybrałam Misję Kosmos, ale są też inne super warianty do wybrania w zależności od wieku naszej pociechy. Misje to zadania do wykonania, a każda z nich jest inna i bardzo ciekawa. Rakieta Hani to hit. – Patrycja, mama Hani.

 

 

Zamów Stiki Boxa na prezent z okazji Dnia Dziecka i daj nam znać jak podobała Wam się zabawa.